Hakkımızda – Turkevi LTD

BİLGİ İÇİN

Tel: (0252) 284 4444
Hakkımızda
13

  İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile bir aile bütünlüğü anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

  Firmamız donanımlı teknik kadrosu  ve her geçen gün genişleyen modern iş takibi ile  sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken özellikle projeden satılmış taahhütlerini kısa sürelerde, hatta zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstererek  villa sahiplerinin  takdirlerini kazanmış olmanın haklı  gururu yaşamaktadır.

  20 yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlarla ulaşmış, tüm taahtüt işlerimizde müşterilerimizi  tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir.

   Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri olan prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri   taşımak temel ilkelerimiz olmuştur.

Amacımız;

2001 yılına kadar inşaat malzemesi satışı yapmış olmamız avantajı ve kaliteli iş tecrübemizin birleşmesi, yöresel mimari yapımızı devam ettirmek hedefimiz olmuştur.  

   TÜRKEVİ  yapı sıcaklığını mekanlarımızda yansıtabilmek için bilgilerimizi görkemli tarih geçmişimizle birleştirerek, bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.                                                                   


                                                                                    Yön.kur.bşk.

                                                                                  Kubilay Keçeci